Інститут філології
“З Києвом і для Києва”
День відкритих дверей
Ось ми які!
Благодійний ярмарок «Несказані мрії»
Конкурс-виставка української зорової поезії
Диктант Національної єдності 2016
«Українська мова – це глибина тисячоліть»
Загальноуніверситетський шоу-проект «Ось ми які!» - 2016
"Від словника Грінченка до сучасних лексикографічних систем"
Засідання Вченої Ради Інституту
Студентська науково-практична конференція «На перетині мови і права»

Анонси

English Movie Club KUBG "The Great Gatsby"

12.12.2017

Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні Грінченківські читання) "Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка"

08.12.2017

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "GRINCHENKO&Co"

05.12.2017

Семінар-презентація наукових досліджень студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених Інституту філології «Grinchenko & Co»

05.12.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

27.11.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА"

27.11.2017

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА ЦІНЬХАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (КНР) «Будівництво спільної долі та гармонійного розвитку людства : Цінхай та Україна в контексті програми «Один пояс – один шлях»

24.11.2017

V Міжнародний науковий семінар «Школа Конфуція: джерела-історія-сучасність»

23.11.2017

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ЦІНЬХАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (КНР) «Гармонійний розвиток множинного симбіозу: до знайомства з розвитком цінхайської культури"

22.11.2017

Відкрито доступ до інформаційних ресурсів

01.11.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення (ЄДЕБО) - оновлено

До уваги студентів!

                  З 01.10.2014 при купівлі залізничних квитків за пільговими цінами з використанням студентських квитків буде здійснюватися перевірка коректності студ. квитка за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). У разі відсутності підтвердження коректності данних студентського квитка студенту буде відмовлено у продажі проїзного документу за пільговою ціною. Для уникнення непорозумінь прохання перевірити наявність відомостей про студентський квиток, користуючись посиланням http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html (сайт http://www.inforesurs.gov.ua пункт меню "Запити", рубрика "Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО").

Важливо! Для роботи сервісу необхідно, щоб на комп'ютері користувача було вcтановлено Java V7 або старшої версії та у веб-браузері були надані права на використання Java. У разі відсутності відомостей про студентський квиток в ЄДЕБО прохання повідомити про це навчальний відділ Гуманітарного інституту (методисту).

У разі, якщо під час придбання залізничного квитка студентом ДЕННОЇ форми навчання наявність в ЄДЕБО його студентського квитка не підтверджено, СТУДЕНТУ необхідно:
1) записати час звернення для придбання залізничного квитка, місце придбання та технологічний номер квиткової каси (дізнатися  у касира);
2) перевірити дані щодо наявності власного студентського квитка в ЄДЕБО на сайті ДП «Інфоресурс» у розділі «Запити»: сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html).
3) звернутися до методиста навчального відділу Гуманітарного нституту та повідомити  про ситуацію, що виникла.