Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПОСОЛЬСТВОМ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПОСОЛЬСТВОМ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації мовних та наукових стажувань в Японії для студентів, аспірантів та молодих учених. У рамках презентації представники Посольства Японії в Україні прочитають лекцію про Японію, а також детально поінформують про наявні урядові програми стажування та навчання в Японії.

Дата: 17 травня 2018 року
Місце та час проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 503, початок заходу – о 10.00.

За більш детальною інформацією можна звернутися на кафедру східних мов і перекладу:
Тел.: 066-43-29-582 (Іван Семеніст);