Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Університетські «Килимкові читання під блакитним небом»

Університетські «Килимкові читання під блакитним небом»

17 травня 2018 року об 11:00 у внутрішньому дворику навчального корпусу №1 (вул.. М.Тимошенка, 13-б) відбудуться університетські «Килимкові читання під блакитним небом», присвячені Всесвітньому Дню матері в рамках проекту «Дитяча усмішка» (до 100-річчя В.О.Сухомлинського). Захід відбудеться за ініціативи кафедри теорії та історії педагогіки (Педагогічний інститут) і студентів другого курсу, які навчаються за освітньою програмою «Українська філологія».