Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «На перетині мови і права»

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «На перетині мови і права»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 21 лютого 2019 року взяти участь

у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«НА  ПЕРЕТИНІ  МОВИ  І   ПРАВА»,

приуроченій до Міжнародного дня рідної мови

Місце проведення:

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:

Реєстрація учасників:

Засідання круглого столу:

Перерва на обід:

Робота студентської конференції:

Підбиття підсумків конференції:

Тематика конференції

1. Науково-методичні засади юридичної лінгвістики.

2. Мовна політика і мовна ситуація в Україні та за кордоном.

3. Мовні права особи.

4. Мовленнєві правопорушення.

5. Лінгвістичні експертизи.

6. Мовне оформлення текстів юридичних документів і нормативно-правових актів.

7. Юридичне термінознавство.

8. Комунікативно-прагматичні засади функціонування української мови в юриспруденції.

9. Культура професійного мовлення правника.

Робоча мова конференції: українська.

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі.

Учасники заходу отримають сертифікат та програму конференції.

У рамках конференції передбачене засідання круглого столу за участі провідних фахівців у галузі правничої лінгвістики.

До участі в конференції запрошуємо студентів філологічних та юридичних спеціальностей, а також усіх зацікавлених заявленою тематикою.

Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у Збірнику матеріалів конференції. Видання матеріалів планується після проведення конференції. Публікація безкоштовна.

Вартість участі у конференції: оргвнесок – 200 грн (для наукових і науково-педагогічних працівників) та 100 грн (для студентів і курсантів) – передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції та видання програми конференції та збірника. Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка: Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р № 31557241148659ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «Оргвнесок_конференція_мова і право».

Примітка. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у конференції

просимо до 1 лютого 2019 р. подати на електронну адресу

оргкомітету конференції

o.dotsenko@kubg.edu.ua*:

1. Реєстраційну форму  учасника конференції (назва файлу «Прізвище автора_заявка»).
  2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора.оргвнесок»).
  3. Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений у двох форматах – doc. та rtf., назва файлу «Прізвище автора_стаття»)Зразок оформлення статті.
  4. Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора_рецензія», «Прізвище автора_рекомендація»).

*Тема  листа «Конференція_Правнича_лінгвістика»

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатори:

– Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.

Е-mail: o.dotsenko@kubg.edu.ua

Телефон: (067) 388 10 96

Калиновський Олександр Валерійович, заступник начальника відділу організації науково-дослідної роботи та захисту прав інтелектуальної власності Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.

Е-mail: kalyna198228@ukr.net

Телефон: (066) 07714 17