Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Гостьові лекції науковців Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук (м. Пекін)

Дата: 23 квітня 2018 року

Час: 14.30

Місце: вул. Маршала Тимошенка, 13 Б, зала Вченої ради

Робоча мова: англійська, українська (забезпечується синхронний переклад)

Шановні грінченківці! Запрошуємо Вас відвідати гостьові лекції науковців Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук (м. Пекін).

Теми лекцій:

1) «Характер сучасного національного управління Китаю»

2) «Збільшення групи середнього класу та його значимість для суспільства»

3) «Пропозиції щодо запровадження системи страхування довготривалого догляду в Китаї»

Запрошуємо всіх бажаючих!