Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Науковий колоквіум «Культурні мости між Заходом і Сходом: рецепція творчості Вільяма Шекспіра турецькою літературою та культурою»

Дата і час проведення : 30 травня 2018 р. о 10.00

Місце проведення :  вул.  Тимошенка, 13-б, ауд. 312

Відповідальні особи

Ковбасенко Юрій Іванович – кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури, заслужений працівник освіти України

Семеніст Іван Васильович – кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри східних мов і перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка

До уваги шанувальників Високої Словесності!

У рамках Міжнародного інтелектуально-культурного проекту “Дні Шекспіра в Україні-2018” відбудеться науковий колоквіум «Культурні мости між Заходом і Сходом: рецепція творчості Вільяма Шекспіра турецькою літературою та культурою» за участі Прушковської Ірини Віталіївни, доктора філологічних наук, доцента, доцента кафедри тюркології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Торкут Наталії Миколаївни, доктора філологічних наук, професора, члена правління “European Shakespeare Research Association”, директора Українського міжуніверситетського науково-дослідницького шекспірівського центру, академіка АН ВШ України.