Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Засідання стипендіальної комісі

Засідання стипендіальної комісі

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Засідання стипендіальної комісії

Інституту філології

Київського університету імені Бориса Грінченка

відбудеться

26 червня 2018 року об 11.00, каб. 212

Порядок денний:

1.Призначення академічних стипендій студентам Інституту філології на І півріччя 2018-2019 н.р.

2.Призначення соціальних стипендій студентам Інституту філології на І півріччя 2018-2019 н.р.

3. Делегування представників від студентів Інституту філології до складу Стипендіальної комісії Київського університету імені Бориса Грінченка

Прохання до студентів соціальних категорій згідно Постанови КМ України № 1045 від 28.12.2016 р. до 22.06.2018 року донести документи* для оформлення соціальних стипендій (каб. 310а).
*Відсутність повного пакету документів унеможливлює отримання соціальної стипендії.