Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Учителі нового покоління: секрети успіху

Учителі нового покоління: секрети успіху

Дата: 13 листопада 2018 року
Час: 10.00
Місце: вул. Маршала Тимошенка, 13 Б, велика актова зала

Шановні грінченківці! Запрошуємо Вас на інформаційно-практичну конференцію «Учителі нового покоління: секрети успіху», яка буде проходити на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Співорганізаторами конференції виступають Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.

У програмі конференції передбачені: пленарні виступи зарубіжних експертів, дискусійна панель за участю представників проектних закладів ЗВО, круглий стіл для керівників ЗВО, творчі майстерні, демонстраційні заняття зі студентами.

До участі в конференції запрошуються представники закладів вищої освіти: ректори, проректори; декани та заступники деканів; завідувачі кафедр іноземних мов та методики викладання іноземних мов; викладачі англійської мови і методики.

Програма конференції.

Uchiteli novogo pokolinnya