Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Презентація проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів»

Презентація проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів»

27 листопада 2018 року  кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології, Видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду запрошують на презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів».

Захід відбудеться об 11:50 за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київський університет імені Бориса Грінченка, ауд. 310.

Учасники: Мирослав Лаюк - письменник, літературознавець, упорядник рукописів Тараса Мельничука;

Модератор - Василь Карп‘юк.

Taras Melnuchyk