Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Конкурс літературної творчості для школярів "БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ"

Конкурс літературної творчості для школярів "БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ"

Шановні вчителі, керівники гуртків і творчих студій!

Дорогі учні 9-11 класів!

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені БОРИСА ГРІНЧЕНКА

у межах соціального проекту «З КИЄВОМ І ДЛЯ КИЄВА»

оголошує конкурс літературної творчості для школярів «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»,

який відбудеться 30 березня 2019 року

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних творів (віршів, оповідань, новел, казок, нарисів, п’єс та ін.). Мови конкурсу – українська, російська.

УМОВИ УЧАСТІ

Жанровий і тематичний діапазони творів не обмежуються. Авторські тексти потрібно надсилати в електронному варіанті в режимі doc-версії Word1997–2007 рр. на електронну адресу контактної особи. Назви файлів (латиницею) мають відповідати прізвищу автора (petrenko.doc.).Основний текст рукописунеобхідно друкувати через інтервал 1,5 без перенесень, 14 кеглем, шрифт – Times New Roman.

Конкурс проходитиме у два етапи. Участь учня і його вчителя у конкурсі буде засвідчено сертифікатом і грамотою.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 березня 2019 року подати примірники власних творів школяра й заявку в електронному вигляді.

Контактна особа: доцент кафедри української літератури і компаративістики Луцюк Микола Володимирович – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел. 050 443 73 52. Матеріали надсилати на електронну адресу контактній особі.

Зразок заявки:

Прізвище та ім’я учасника

Назва твору

Жанр твору

Назва навчального закладу

Клас

Контактний телефон учня, e-mail

ПІП вчителя або керівника гуртка, студії

Контактний телефон,e-mail учителя або керівника гуртка, студії

Зичимо творчих успіхів і чекаємо на «Березневих містеріях» обраних і посвячених у таїну Слова!