Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Науково-методичний семінар «Підготовка наукових конкурсних студентських робіт»

Науково-методичний семінар «Підготовка наукових конкурсних студентських робіт»

Київський університет імені Бориса Грінченка
Інститут філології

Науково-методичний семінар
«Підготовка наукових конкурсних студентських робіт»

Місце проведення семінару: Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут філології, навчальний корпус № 1, ауд. 203.
Час роботи семінару: 29 вересня 2017 року, 10.00–11.30 год.

Модератор – Доценко О.Л., кандидат філологічних наук, доцент, заступник директора Інституту філології з наукової роботи.

Доповідачі:
1. Бітківська Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри світової літератури.
2. Калитюк Лілія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германської філології.
3. Караман Станіслав Олександрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови.
4. Папушняк Юлія Василівна, методист НМЦ досліджень, наукових проектів та програм.
5. Якуба Валентина Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології та перекладу.
Семінар пройде у форматі дискусії, під час якої всі охочі зможуть взяти участь в обговоренні проблеми організації інститутського туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017 – 2018 н.р., висловити власні ідеї щодо поліпшення якості наукових студентських робіт.
За більш детальною інформацією щодо проведення семінару звертайтеся до Доценко Олени Леонідівни (067-388-10-96, оЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).