Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Курси з української мови для осіб, які претендують на вступ на державну службу

Курси з української мови для осіб, які претендують на вступ на державну службу

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує претендентів на державну службу на курси української мови.
   Програми курсів розрахована на 30 годин і містить всі теми, що виносяться на атестацію щодо вільного володіння державною мовою.
   Ми пропонуємо:
- індивідуальний підхід до вибору матеріалу для опрацювання (за результатами вхідного тестування) та визначення умов навчання;
- навчання за новітніми тренінговими методиками, що гарантують ефективність засвоєння матеріалу та вироблення стійких мовних і комунікативних навичок;
- заняття в аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними установками.

Заняття відбуватимуться на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: 04212, Україна, м.Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

ГРАФІК НАВЧАЛЬНИХ СЕСІЙ НА 2017 рік

Жовтень                 23 – 27 жовтня
Листопад                20 – 24 листопада
Грудень                  18 – 22 грудня

Оплата

Оплата (125 грн. за одну годину) здійснюється за 5 робочих днів до початку її проходження.

Плата вноситься за такими реквізитами:
Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка
Код ЄДРПОУ: 02136554
Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві
Код банку: 820019
Рахунок отримувача: 31553201148659 (від 01.03.2016)
Призначення платежу: Плата за курси державної мови (ПІБ)

Реєстрація для навчання на курсах з української мови

Форми подання заяви (достатньо обрати один спосіб):

1. Заяву, оформлену власноручно за зразком, просимо надіслати на адресу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка з приміткою «Курси щодо володіння державною мовою» або подати особисто за адресою:
Україна, 04212, Україна, м.Київ, вул. Тимошенка, 13-Б, ауд. 215-А
Київський університет імені Бориса Грінченка
Інститут філології

Завантажити зразок заяви

2. Надіслати відсканований примірник заяви на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Завантажити зразок заяви

3. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа про сплачені кошти за навчання.

Зичимо успіхів у оволодінні державною мовою!