Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Курси з української мови для осіб, які претендують на вступ на державну службу

Курси з української мови для осіб, які претендують на вступ на державну службу

УВАГА!!!  Внесено зміни до графіку атестацій у зв'язку зі святами. Атестацію  29.06.2018р. перенесено на 02.07.2018р.

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує претендентів на державну службу на курси української мови.
   Програми курсів розрахована на 30 годин і містить всі теми, що виносяться на атестацію щодо вільного володіння державною мовою.
   Ми пропонуємо:
- індивідуальний підхід до вибору матеріалу для опрацювання (за результатами вхідного тестування) та визначення умов навчання;
- навчання за новітніми тренінговими методиками, що гарантують ефективність засвоєння матеріалу та вироблення стійких мовних і комунікативних навичок;
- заняття в аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними установками.

Заняття відбуватимуться на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: 04212, Україна, м.Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

ГРАФІК НАВЧАЛЬНИХ СЕСІЙ НА 2018 рік

Січень                       22 – 26 січня

Лютий                        19 – 23 лютого

Березень                    18 – 22 березня

Квітень                      23 – 27 квітня

Травень                      21 – 25 травня

Червень                      18 – 22 червня

Вересень                     24 – 28 вересня

Листопад                     26 – 30 листопада

Грудень                       17 – 21 грудня

Оплата

Оплата (125 грн. за одну годину) здійснюється за 5 робочих днів до початку її проходження.

Плата вноситься за такими реквізитами:
Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка
Код ЄДРПОУ: 02136554
Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві
Код банку: 820019
Рахунок отримувача: 31553201148659 (від 01.03.2016)
Призначення платежу: Плата за курси державної мови (ПІБ)

Реєстрація для навчання на курсах з української мови

Форми подання заяви (достатньо обрати один спосіб):

1. Заяву, оформлену власноручно за зразком, просимо надіслати на адресу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка з приміткою «Курси щодо володіння державною мовою» або подати особисто за адресою:
Україна, 04212, Україна, м.Київ, вул. Тимошенка, 13-Б, ауд. 215-А
Київський університет імені Бориса Грінченка
Інститут філології

Завантажити зразок заяви

2. Надіслати відсканований примірник заяви на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Завантажити зразок заяви

3. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа про сплачені кошти за навчання.

Зичимо успіхів у оволодінні державною мовою!