Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Громадські проекти

Громадські проекти

Добрий день, шановні колеги!

30 вересня стартував другий етап Громадського проекту! Просимо віддати свої голоси за проекти, які будуть корисними для нашого Університету і загалом для Києва та киян. Проголосувати за проект можна авторизувавшись через систему Приват24 або картку киянина. Система не передає третім особам Ваші особисті дані та не стягує кошти.

Модернізація спортивних об'єктів Університету Грінченка №741
Метою проекту є запровадження оптимізуючих енергоефективних технологій в одному з корпусів Київського університету імені Бориса Грінченка, навчання молоді формуванню культури енергозбереження у великому місті.

Молодіжний інкубатор громадських проектів (МІГП) №649
Мета – збільшити кількість та якість громадських проектів, які покращать Київ; створити умови для комфортної роботи над проектами для авторів та їхніх команд; організувати відкритий простір, де автори в будь-який час зможуть вільно працювати над проектами та презентувати їх через медіа.

Газета жителів Оболонського району «Оболонь» №250
Метою проекту є інформування мешканців Оболоні про місцеві події, налагодження та покращення комунікації між людьми, які проживають в одному районі, сприяння підвищенню медіаграмотності населення через участь у створенні контенту для видання.

Мультимедійний проект «Живе місто» №362
Мета – створення потужного двомовного (українська, англійська) інтерактивного інформаційного порталу про Київ. Популяризація столиці за допомогою цифрових технологій (відеоблоги, віртуальні екскурсії, аерозйомка, мобільні додатки, доповнена реальність).

Інструкція голосування