Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Семінар-презентація наукових досліджень студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених Інституту філології «Grinchenko & Co»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Інститут філології

ДО ГРІНЧЕНКІВСЬКОЇ ДЕКАДИ
СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «GRINCHENKO & CO»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 5 грудня 2017 року взяти участь у семінарі-презентації наукових досліджень студентів, магістрантів, аспірантів та молодих вчених Інституту філології «Grinchenko & Co»!

Проблематика семінару-презентації:
• Компаративний аналіз європейського педагогічного досвіду та поглядів Бориса Грінченка на систему освіти.
• Найвідоміші лексикографи Європи та України. Проблеми галузі.
• Вплив Бориса Грінченка на суспільно-політичне життя України.
• Мова як основа педагогіки.

Робоча мова заходу: українська.

Місце проведення:
Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Час проведення: 5 грудня 2017, 13:00.

Для участі в конференції просимо до 17 листопада 2017 р. подати на електронну адресу оргкомітету конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. таку інформацію:
1. Реєстраційну форму учасника ( назва файла «Прізвище автора_заявка»).
2. Текст та презентацію виступу.
*Тема листа «Семінар-презентація «Grinchenko & Co»

КОНТАКТИ: Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Федорова Анастасія Олександрівна (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
Координатор проекту: Марія Іванівна Фещенко, заступник Голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Гілевич Аліна Василівна (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )