Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

07 грудня 2017 р. відбудеться ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

Місце проведення – навчальний корпус №1 Київського університету імені Бориса Грінченка (за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд.
206)

Реєстрація гравців: 11:30-11:50

Урочисте відкриття турніру: 12:00

Початок турніру: 12:15

У змаганнях беруть участь команди інститутів та факультетів університету, Університетського коледжу, вихованці Малої Шахової Академії Оболонського району м.Київа, бажаючі, вболівальники та глядачі.
Заявки подаються головному секретарю турніру ст. викладачу кафедри спорту та фітнесу Соляник Тетяні Владиславівні (тел. 097-224- 25-72) за адресою: вул. М.Тимошенка, 13-б, каб. 229 (або каб. 003-1).