Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ НАУК КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТИ У РОЗБУДОВІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ КИТАЮ»

Дата проведення:20 грудня 2017 року
Час проведення:1
Місце проведення:вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд.227)
Лектор:
Фан Нін, директор Інституту політичних наук Китайської академії соціальних наук, професор (Китайська Народна Республіка)