Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Запрошуємо до публікації в електронному збірнику «Наукові доробки магістрантів Інституту філології»

Запрошуємо до публікації в електронному збірнику «Наукові доробки магістрантів Інституту філології»

 

Шановні магістранти!

 

Запрошуємо до друку на сторінках електронного збірника «Наукові доробки магістрантів Інституту філології». У збірнику розміщуються статті, що висвітлюють актуальні проблеми вітчизняної та зарубіжної філології та лінгводидактики, наукові розвідки у межах магістерських досліджень тощо.

Мови публікацій: українська.

Періодичність видання 2 рази на рік.

Терміни подання матеріалів: – до 1 грудня 2017 року (збірник буде видано у січні); – до 1 березня (збірник буде видано у квітні).

На електронну адресу редколегії збірника Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .ua слід надіслати:

1. Електронну версію статті у форматі rtf, оформлену згідно із вимогами (див. нижче). Назва файлу: прізвище автора_стаття.rtf (Бурда_стаття. rtf).

2. Авторам необхідно подати електронну версію (скан або фото) рекомендації до друку статті від профільної кафедри або лабораторії (витяг з протоколу засідання) чи наукового керівника, засвідчену печаткою установи. Назва файлу: прізвище автора_рекомендація.jpg (aбо .pdf) прізвище автора _рекомендація. jpg (aбо .pdf ) .

3. Заповнену анкету. Назва файлу: прізвище автора_стаття.rtf (Бурда_стаття. rtf).

4. Тема електронного листа: стаття до магістерського збірника.

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Запрошуємо до публікації в електронному збірнику «Наукові доробки магістрантів Інституту філології»