Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Інтенсивний курс "FOREGROUNDING THEORY: A NEW MODEL"

Інтенсивний курс "FOREGROUNDING THEORY: A NEW MODEL"

Шановні колеги!

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА запрошує Вас відвідати 1114 листопада 2019 р. інтенсивний курс "FOREGROUNDING THEORY: A NEW MODEL" професора кафедри міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана Віллі ван Піра.

Pir

Професор ван Пір – автор численних монографій і статей з питань поетики і епістемологічних засад вивчення художнього тексту, віце-президент Міжнародної асоціації емпіричної естетики (1996–1998), президент Всесвітньої асоціації поетики і лінгвістики (2000–2003) і Міжнародного товариства емпіричного вивчення літератури і медіа (2004–2006), співзасновник міжнародного проекту емпіричних досліджень REDES (2001–2009), співредактор серії "Linguistic Approaches to Literature" (John Benjamins, 2000–2010), виконавчий редактор журналу "Scientific Study of Literature" (John Benjamins). Проф. ван Пір був запрошеним професором на факультеті порівняльного літературознавства Стенфордського і Принстонського університетів, а також на факультеті когнітивної психології Університету Мемфіса. Також він є дійсним членом Clare Hall Кембриджського університету.

Міждисциплінарний курс, що пропонується, орієнтований як на молодих вчених, аспірантів і магістрантів, так і на досвідчених науковців, які займаються філологічними дослідженнями та володіють англійською мовою на професійному рівні.

ПРОГРАМА КУРСУ:

Понеділок, 11 листопада

Ранкова лекція (11:50 – 13:10):                    Introductory lecture on foregrounding

Денна лекція (14:00 – 16:40):                       Experiment probing the validity of the new model

Вівторок, 12 листопада

Ранкова лекція (11:50 – 13:10):                    Introduction to the new model: what are its ingredients and innovation?

Денна лекція (14:00 – 16:40):                       Discussing the results of the experiment

Середа, 13 листопада

Ранкова лекція (11:50 – 13:10):                    Students involve in group work, setting up similar experiments

Денна лекція (14:00 – 16:40):                       Discussion of the design of the experiments

Четвер, 14 листопада

Ранкова лекція (11:50 – 13:10):                    Toward a synthesis of the current standard model of foregrounding and the newly proposed ‘failed foregrounding model’

Денна лекція (14:00 – 16:40):                       Conclusion and outlook.

Слухачі, які прослухають повний курс, отримають сертифікати про наукове стажування із зазначенням відповідних годин і кредитів. Вступний внесок слухача для отримання сертифікату – 500 грн. Квитанція для здійснення оплати додається. Чек (сканована копія) про сплату, надісланий на електронну адресу організаторів, є заявкою на участь і автоматично вносить учасника до реєстру. Після реєстрації учасникам буде надіслано матеріали для підготовки до курсу.

Місце проведення : м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13 Б, ауд. 311 (3 поверх).

За додатковою інформацією звертайтеся до контактних осіб (ауд. 308, кафедра англійської філології та перекладу ):

Чеснокова Ганна Вадимівна chesnokova2510@gmail.com тел.: 067 442 78 80

Чекаємо на зустріч!

Шановні колеги!

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА запрошує Вас відвідати 1114 листопада 2019 р. інтенсивний курс "FOREGROUNDING THEORY: A NEW MODEL" професора кафедри міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана Віллі ван Піра https://www.daf.uni-muenchen.de/personen/emeriti/van_peer/index.html .

ПРОГРАМА КУРСУ:

Понеділок, 11 листопада

Вівторок, 12 листопада

Середа, 13 листопада

Четвер, 14 листопада

Денна лекція (14:00 – 16:40):                       Conclusion and outlook.

Місце проведення: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13 Б, ауд. 311 (3 поверх).

За додатковою інформацією звертайтеся до контактних осіб (ауд. 308, кафедра англійської філології та перекладу):

Чеснокова Ганна Вадимівна chesnokova2510@gmail.com тел.: 067 442 78 80

Чекаємо на зустріч!