Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Інститут філології

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ"

Кафедра української мови

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

3 грудня 2019 року відбудеться

ІВсеукраїнська науково-практична конференція

«ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

Проблематика конференції:

• Лексикографічна спадщина Бориса Грінченка.
  • Лексикографія в Україні та за кордоном: історія і сучасність.
  • Словник і мовна норма.
  • Лексична, граматична та прагматична інформація у словниковій статті.
  • Джерела ілюстративного матеріалу в сучасних словниках.
  • Словник мови письменника як лексикографічний феномен.
  • Лексикографія і міжкультурна комунікація.
  • Комп’ютерна лексикографія.
  • Мовні та позамовні чинники перекладної лексикографії.
  • Навчальна лексикографія.

Місце проведення:

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б(ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції3 грудня:

Реєстрація учасників

Пленарне засідання конференції

Перерва на обід

Робота секцій

Підбиття підсумків конференції

Робоча мова конференції: українська.

Для участі у конференції просимо до 20 листопада 2019 року

на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   надіслати лист (тема листа «Конференція_лексикографія»), який міститиме:

1. Заповнену реєстраційну форму учасника конференції.

2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (тема листа «Конференція_лексикографія», назва файлу «Прізвище автора_оргвнесок»).

Оргвнесок – 250 грн (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019.

ПРИМІТКА. Конференція не передбачає заочної участі. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у фахових виданнях Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка:

З вимогами до статей, вартістю публікації можна ознайомитися на сайтах видань: «Studia Philologica», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції».

УВАГА! Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти статті та теми доповідей, які не відповідають вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Квитанція про сплату вартості публікації надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до журналу.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатор: Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.

Довідки за телефоном: (067) 388-10-96.

Оргкомітет конференції