Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Всеукраїнська наукова конференція (ХІІ щорічні Грінченківські читання) «БОРИС ГРІНЧЕНКО: ЛЮДИНА НА ТЛІ ЕПОХИ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА ім. М.С.ГРУШЕВСЬКОГО НАН УКРАЇНИ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участьу

Всеукраїнській науковій конференції

(ХІІ щорічних Грінченківських читаннях)

«БОРИС ГРІНЧЕНКО: ЛЮДИНА НА ТЛІ ЕПОХИ»,

яка відбудеться 06 грудня 2019 року

Напрями роботи конференції:

• Борис Грінченко в колі інтелектуальної еліти: дискусії про українську національну справу.
  • Проблеми національної ідентичності в науковій і художній спадщині Бориса Грінченка.
  • Партійно-політична діяльність Бориса Грінченка: досвід українського державотворення.
  • Літературні та народопросвітні праці Бориса Грінченка і Марії Загірньої: історичні та політичні погляди.
  • Грінченкіана: сучасний стан та перспективи дослідження.
  • Грінченкознавчі практики у вимірах нової української школи.
  • «Словарь української мови» та сучасний правопис.

Під час конференції заплановано роботу круглого столу: «Місця пам’яті» та постать Бориса Грінченка крізь призму сучасних комемораційних практик».

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б.

Проїзд до ст. м. «Мінська»

Порядок роботи конференції 06 грудня 2019 року

Реєстрація учасників

Пленарне засідання

Перерва на обід

Робота секцій

Робота круглого столу

Підведення підсумків конференції

Робоча мова конференції: українська.

Для участі у конференції просимо до 25 листопада 2019 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.

2. На електронну адресу оргкомітету ndl.grinch@kubg.edu.ua надіслати відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (тема листа «Грінченківські читання»).

Оргвнесок – 250 грн (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019.

ПРИМІТКА. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у фахових виданнях Київського університету імені Бориса Грінченка:

З вимогами до статей, вартістю публікації можна ознайомитися на сайтах видань: «Studia Philologica», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції»,«Київські історичні студії».

УВАГА! Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають вимогам, тематиці конференції та не містять наукової новизни.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, науково-дослідна лабораторія грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, каб.110.

Координатори конференції:

Андрєєва Світлана Серафимівна, завідувач НДЛ грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук

(моб. тел.: 0660229776, 0976629518).

Яковлева Ірина Вадимівна, молодший науковий співробітник НДЛ грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тел: (044) 272 14 13