Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ХІІ Відкритий конкурс читців та театральних колективів «Із Янголом на плечі…»

ХІІ Відкритий конкурс читців та театральних колективів «Із Янголом на плечі…»

1

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує ХІІ Відкритий конкурс читців та театральних колективів «Із Янголом на плечі…», який відбудеться 21 грудня 2018 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області. Тематика конкурсних виступів – Різдво, Новий рік, зимові фантазії.

Формa участі у конкурсі: читання поетичних творів, міні-вистави (до 10хв.), виконання власної поезії, мелодекламація, перформанси, вертепи. Для участі в конкурсі необхідно до 19 грудня 2019 року надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2

ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ 1 1