Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Всеукраїнська (з міжнародною участю) наукова конференція «ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС: (АВТО-) БІОГРАФІЯ, НАРАТИВ, ІДЕНТИЧНІСТЬ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 03-04 квітня 2020 року взяти участь

у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науковій конференції

«ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС:

(АВТО-) БІОГРАФІЯ, НАРАТИВ, ІДЕНТИЧНІСТЬ»

Проблематика конференції:

• Методологічні особливості дослідження художньо-біографічної літератури.
  • Жанрово-стильові модифікації документальної літератури.
  • Наративні версії біографічних конструктів.
  • Імагологічні моделі родинного наративу.
  • Містифікації в літературній біографії.
  • Гендерні особливості художньої документалістики.
  • Біографічна драма: автор, текст, сцена.
  • Між мистецтвом слова і синтетичним мистецтвом: моделі трансформації вербальної біографії у візуальну (біографічний фільм / фільм-біографія / бай опік).
  • Технології вивчення життєпису письменника.
  • Оргвнесок 200 грн. (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка: код ЄДРПОУ 02136554, IBAN (рахунок) отримувача: UA468201720314261002201048659, МФО банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».
  • Вартість друку статті 50 грн. за одну сторінку А-4 – сплачується після отримання позитивного рішення редколегії щодо друку статті. Відсканована квитанція надсилається на електронну адресу оргкомітету (назва файла «Назаренко. Оплата друку статті).

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка

(м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б. Проїзд: ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:

03 квітня

Реєстрація учасників: 8.30 – 10.00

Пленарне засідання: 10.00 – 12.00

Перерва на обід: 12.00 – 13.00

Дискусійні платформи: 13.00 – 16.00

Підбиття підсумків конференції: 16.00 – 17.00

04 квітня

Екскурсія за окремою програмою.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Учасники конференції можуть опублікувати статті в науковому виданні Університету «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», індексованому в базі ERIH PLUS.

Для участі у конференції

просимо до 21 березня 2020 року

заповнити реєстраційну форму учасника конференції та на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати:

1. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Назаренко.оргвнесок»).

2. Електронний варіант статті, оформленої відповідно до вимог (назва файла «Назаренко.стаття»).

3. Рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку – надається учасниками, які не мають наукового ступеня (назва файла «Назаренко.рецензія»).

Вартість участі у конференції:

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Доктори наук, які беруть участь у конференції, за друк одноосібної статті не сплачують.

УВАГА! Оргкомітет та редколегія залишають за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають тематиці конференції, вищезазначеним вимогам і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Координатори конференції:

З питань участі у конференціїУдовиченко Лариса Миколаївна, доцент кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (тел.: +38 067-976-31-37, +38 044 426-46-60);

З питань друку матеріалів конференції у виданні «Літературний процес: методологія, імена, тенденції»Євтушенко Світлана Олександрівна, доцент кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук (тел.: +38 098-213-35-38).

Адреса оргкомітету:04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 220 – кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.