Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Всеукраїнська (з міжнародною участю) наукова конференція «ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС: (АВТО-) БІОГРАФІЯ, НАРАТИВ, ІДЕНТИЧНІСТЬ»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСАШЕВЧЕНКА ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКАПОЛЬЩА)

ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 16-17 жовтня 2020 року взяти участь

у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науковій конференції

«ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС:

(АВТО-) БІОГРАФІЯ, НАРАТИВ, ІДЕНТИЧНІСТЬ»

Проблематика конференції:

• Методологічні особливості дослідження художньо-біографічноїлітератури.
  • Жанрово-стильові модифікації документальноїлітератури.
  • Наративні версії біографічнихконструктів.
  • Імагологічні моделі родинногонаративу.
  • Містифікації в літературній біографії.
  • Гендерні особливості художньоїдокументалістики.
  • Біографічна драма: автор, текст,сцена.Технології вивчення життєписуписьменника.
  • Між мистецтвом слова і синтетичним мистецтвом: моделі трансформації вербальної біографії у візуальну (біографічний фільм / фільм-біографія /байопік).
  • Технології вивчення життєписуписьменника.

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка

(м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б. Проїзд: ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:

16 жовтня

17 жовтня

8.30-10.00

Реєстрація учасників конференції

Екскурсія за окремою програмою

10.00-12.00

Пленарне засідання конференції

12.00-13.00

Перерва на обід

13.00-16.00

Робота дискусійних платформ

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Учасники конференції можуть опублікувати статті в науковому виданні Університету «Літературний процес:

методологія, імена, тенденції»(індексується в базі ERIH PLUS).

Для участі у конференції просимо до 01 вересня 2020 року

• Відскановану квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Назаренко.оргвнесок»).
  • Електронний варіант статті, оформленої відповідно до вимог (назва файла«Назаренко.стаття»).  Редколегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають вищезазначеним вимогам. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.
    • Рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку – надається учасниками, які не мають наукового ступеня (назва файла «Назаренко.рецензія»).
    • Відскановану квитанцію про сплату вартості друку статті – надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до журналу (назва файла «Назаренко. Оплата друку статті).

Вартість участі у конференції:

Оргвнесок      –   200   грн.,   сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо).

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Вартість друку статті 50 грн. за одну сторінку А-4.

Доктори наук, які беруть участь у конференції, за друк одноосібної статті не сплачують.

Кошти переказувати на   рахунок   Київського   університету   імені   Бориса   Грінченка   –   код   ЄДРПОУ   02136554,   Р/р№UA468201720314261002201048659, Держказначейська службаУкраїни м.Київ, код банку 820172 з позначкою

«Оргвнесок на проведення конференції» та/або «Оплата вартості друку статті».

КОНТАКТИ:

Координатори конференції:

З питань участі у конференції Удовиченко Лариса Миколаївна, доцент кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (тел.: +38 067-976- 31-37, +38 044 426-46-60);

З питань друку матеріалів конференції у виданні «Літературний процес: методологія, імена, тенденції» Євтушенко Світлана Олександрівна, доцент кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук (тел.: +38 098-213-35-38).

Адреса оргкомітету: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 220 – кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.