Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення ІX Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

ІX Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

jangol 1

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує ІХ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…», який відбудеться 17 грудня 2016 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області. Тематика конкурсних виступів – Різдво, Новий рік, зимові фантазії.

Формa участі у конкурсі: читання творів чи їх фрагментів (поезія, проза, драматургія), виконання власних творів, мелодекламація, міні-вистави, перформанси.
Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися до 15 грудня 2016 року за адресою Київ, вул. Тимошенка 13-Б, к. 220, кафедра української літератури і компаративістики або надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

jangol 2

Завантажити інформаційний лист