Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Відкрита лекція «General characteristics and peculiarities of a Neovictorian novel»

14 КВІТНЯ о 13-40
ДО КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ БОРИСА ГРІНЧЕНКА З ВІДКРИТОЮ ЛЕКЦІЄЮ ЗАВІТАЄ ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА ТУПАХІНА

О.В. Тупахіна

За ініціативи кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства відбудеться відкрита лекція англійською мовою «General characteristics and peculiarities of a Neovictorian novel» кандидата філологічних наук Олени Володимирівні Тупахіної для магістрів напряму Романська філологія, Англійська філологія та Переклад.

Запрошуємо усіх бажаючих!