Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів “Слово, речення, текст: новітні підходи та напрацювання”

“Слово, речення, текст: новітні підходи та напрацювання”

Міжкафедральний семінар “Слово, речення, текст: новітні підходи та напрацювання” проводиться з метою залучити аспірантів та колег розкрити у доповідях здобутки їхнього наукового пошуку та висловити свою думку щодо функціонування «слова», «речення», «тексту» в різних мовах. Цільовою аудиторією семінару є науково-педагогічні працівники Університету та інших навчальних закладів, аспіранти кафедри, магістри. До участі запрошені колеги суміжних кафедр з доповідями щодо сучасних наукових розвідок лінгвістичного напрямку.

Дата: 24 травня 2017 року
Місце проведення: головний корпус вул. Тимошенка, 13-Б, аудиторія 311