Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Семінар-презентація наукових досліджень студентів і магістрантів Інституту філології для старшокласників Київських шкіл

24 травня, о 15.20 год., у рамках Фестивалю науки Інституту філології кафедра світової літератури проведе семінар-презентацію наукових досліджень студентів і магістрантів Інституту філології для старшокласників київських шкіл (міський профорієнтаційний захід). Тема семінару - "Сучасне літературознавство: множинність вимірів і рецепцій". На семінарі будуть репрезентовані літературознавчі розвідки студентів - членів наукових гуртків кафедри світової літератури, бакалаврів і магістрантів Інституту філології. Із ключовою доповіддю виступить триразова переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт Олеся Новик. На захід запрошуються старшокласники, зокрема члени Малої академії наук України, вчителі та всі охочі.