Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Інформація про атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

ПОРЯДОК атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301)

Реєстрація для проходження атестації

Форми подання заяви (достатньо обрати один спосіб):

1. Заяву, оформлену власноручно за зразком, просимо надсилати на адресу Київського університету імені Бориса Грінченка з приміткою «Атестація щодо володіння державною мовою» або подавати особисто за адресою:
Україна, 04053, м.Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2
Київський університет імені Бориса Грінченка

Завантажити зразок заяви

2. Надіслати відсканований примірник заяви на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Завантажити зразок заяви

3. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Оплата

Оплата участі в атестації (900 грн.) здійснюється за 5 робочих днів до початку її проходження.

Плата вноситься за такими реквізитами:
Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка
Код ЄДРПОУ: 02136554
Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві
Код банку: 820019
Рахунок отримувача: 31553201148659 (від 01.03.2016)
Призначення платежу: Плата за атестацію щодо володіння державною мовою (ПІБ)

Графік атестаційних сесій на 2017 рік

Завантажити графік атестаційних сесій

Початок атестації – 10:00  год.
Атестація відбуватиметься на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою:
04212, Україна, м.Київ,
вул. Тимошенка, 13-Б
тел.: 428-34-16

Порядок проведення атестації

Організація та проведення атестації відбуваються відповідно до ПОРЯДКУ атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301.

Орієнтовні тестові завдання

Завантажити зразки тестових завдань, тем та сценаріїв для проведення співбесіди

Особи, які мають право на підтвердження вільного володіння українською мовою без проходження атестації

Вільне володіння державною мовою також підтверджується для осіб, які мають такі документи:
1) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;
2) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;
3) диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;
4) диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.
Особа, яка має один із зазначених у цьому пункті документів, може звернутися до уповноваженого вищого навчального закладу із заявою про видачу посвідчення на безоплатній основі. До заяви повинні бути додані копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків.

Форми подання заяви (достатньо обрати один спосіб):

Україна, 04053, м.Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2
Київський університет імені Бориса Грінченка

Завантажити зразок заяви

3. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Результати атестації

Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, та особам, які мають право на підтвердження вільного володіння українською мовою без проходження атестації, відповідним уповноваженим вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких учасників та осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації (подання заяви особами).
Учасникам, які не пройшли атестацію, вручається або надсилається за їх заявою лист за підписами голови та секретаря атестаційної комісії, в якому повідомляються результати атестації.