Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Всеукраїнська науково-практична конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА"

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Інститут філології

ДО ГРІНЧЕНКІВСЬКОЇ ДЕКАДИ

ШАНОВНІ МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!
Запрошуємо Вас 14 грудня 2017 року взяти участь
у Всеукраїнській науково-практичній конференції
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА»

Проблематика конференції:

• Історико-культурні параметри творчості українських письменників.
  • Стильове розмаїття української та світової прози.
  • Генологія літератури: взаємовпливи та еволюція.
  • Різноаспектні проблеми функціонування української мови.
  • Сучасна теоретична та прикладна лінгвістика
  • Міжкультурна комунікація: лінгвістика, переклад, методика викладання іноземних мов.
  • Методика викладання мови та літератури.

Місце проведення:
Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:
Реєстрація учасників                                              09.30 – 10.00
Пленарне засідання                                                 10.00 – 12.00
Перерва на обід                                                       12.00 – 13.00
Секційні засідання                                                    13.00 – 15.30
Підбиття підсумків конференції                              15.30 – 16.30

Робоча мова конференції: українська.

У рамках конференції планується робота літературознавчої, лінгвістичної та методичної секцій, а також презентація проектів «Мій науковий стартап» (вимоги до проектів).

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі.
Учасники заходу отримають сертифікат та програму конференції.

Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у фахових виданнях: «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Українська мова і література в школах України» , а також електронному науковому й навчально-методичному журналі «Manuscript: Класична спадщина і сучасний літературний процес»  та Збірнику матеріалів конференції .
Видання матеріалів планується після конференції.

Вартість участі у конференції:
Оргвнесок – 50 грн. (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції та видання програми конференції). Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р № 31553201148659 ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «Оргвнесок_молодіжна_конференція».
Вартість друку статті у фахових виданнях:
Умови друку статті визначені для кожного журналу, детальна інформація – «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Українська мова і література в школах України» .
Друк статей в електронному науковому й навчально-методичному журналі «Manuscript: Класична спадщина і сучасний літературний процес» та Збірнику матеріалів конференції - безкоштовний.

Для участі у конференції
просимо до 27 листопада 2017 р. на електронну адресу оргкомітету конференції

1. Реєстраційну форму учасника конференції  (назва файла «Прізвище автора.заявка»).
2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора.оргвнесок»).
3. Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений у двох форматах – doc. та rtf., назва файла «Прізвище автора.стаття»). За мови друку в Збірнику матеріалів конференції.
4. Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора.рецензія»).

* Тема листа «Конференція_молодих_учених»

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.
Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:
Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.
Координатор: Доценко Олена Леонідівна, заступник директора Інституту філології з наукової роботи, кандидат філологічних наук.
Довідки за телефоном: (067) 388-10-96.

Оргкомітет конференції