Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Всеукраїнська науково-практична конференція «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Інститут філології

ДО ГРІНЧЕНКІВСЬКОЇ ДЕКАДИ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас 12 грудня 2017 року взяти участь
у Всеукраїнській науково-практичній конференції
«ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА
ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

Проблематика конференції:

• Лексикографічна спадщина Бориса Грінченка.
  • Лексикографія в Україні та за кордоном: історія і сучасність.
  • Словник і мовна норма.
  • Лексична, граматична та прагматична інформація у словниковій статті.
  • Джерела ілюстративного матеріалу в сучасних словниках.
  • Словник мови письменника як лексикографічний феномен.
  • Лексикографія і міжкультурна комунікація.
  • Комп’ютерна лексикографія.
  • Мовні та позамовні чинники перекладної лексикографії.
  • Навчальна лексикографія.

Місце проведення:
Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б
(ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:
Реєстрація учасників:                                            09.30 – 10.00
Пленарне засідання:                                               10.00 – 12.00
Перерва на обід:                                                     12.00 – 13.00
Секційні засідання:                                                  13.00 – 15.00
Підбиття підсумків конференції:                            15.30 – 16.00

Робоча мова конференції: українська.

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі.
Учасники заходу отримають сертифікат та програму конференції.

Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у фахових виданнях «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Українська мова і література в школах України».
Видання матеріалів планується після конференції.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.
Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Вартість участі у конференції: оргвнесок – 150 грн (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції та видання програми конференції). Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р № 31553201148659 ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «Оргвнесок_конференція_лексикографія».

Примітка. Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у конференції
просимо до 27 листопада 2017 р. подати на електронну адресу оргкомітету

1. Реєстраційну форму учасника конференції  ( назва файла «Прізвище автора.заявка»).
2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора.оргвнесок»).
3. Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файла «Прізвище автора.рецензія»).

*Тема листа «Конференція_лексикографія»

КОНТАКТИ:
Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.
Координатор: Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.
Довідки за телефоном: (067) 388-10-96.

Оргкомітет конференції