Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів Всеукраїнський науковий семінар з проблем теоретичного мовознавства “ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ”

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Інститут філології
Кафедра германської філології
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнському науковому семінарі з проблем теоретичного мовознавства
“ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ”,

який відбудеться 16 листопада 2017 року

Місце проведення семінару:
Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут філології,
кафедра германської філології, ауд. 203
(м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, проїзд до станції метро «Мінська»)
Порядок роботи семінару  16 листопада 2017 року:
Реєстрація учасників: 09.00 – 10.50 (ауд. 308)
Початок роботи семінару: о 11.00

У роботі семінару планується участь провідних вітчизняних науковців:

• професора Жаботинської С.А.(м. Черкаси);
  • професора Карпіловської Є.А. (м. Київ);
  • професора Потапенка С.І. (м. Ніжин);
  • професора Приходька А.М. (м. Запоріжжя);
  • професора Приходько Г.І. (м. Запоріжжя)

Семінар пройде у форматі дискусій, під час яких усі бажаючі зможуть взяти участь в
обговоренні запропонованих тем, висловити власні ідеї щодо актуальних підходів до інтерпретації
мовних явищ.
     Матеріали досліджень за темою семінару можна буде опублікувати у збірнику наукових
праць “Studia Philologica” http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/information/authors#.V-
odk4iLRG9, який входить до Переліку наукових фахових видань України (галузь науки:
філологічні).
     Усі учасники семінару отримають сертифікати.

Для участі у Всеукраїнському науковому семінарі з проблем теоретичного мовознавства
“ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ”
просимо до 14 листопада 2017 року надіслати на е-mail оргкомітету семінару реєстраційну форму учасника:

КОНТАКТИ
Адреса оргкомітету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, кафедра германської філології
(ауд.308).
Тел.: + 38 044 485 21 73