Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Архів ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «НА ПЕРЕТИНІ МОВИ І ПРАВА»

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «НА ПЕРЕТИНІ МОВИ І ПРАВА»

Емблема

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 22 лютого 2018 року взяти участь
у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції
«НА ПЕРЕТИНІ МОВИ І ПРАВА»,
приуроченій до Міжнародного дня рідної мови

Місце проведення:
Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції:
Реєстрація учасників:                                                  09.30 – 10.00
Засідання круглого столу:                                           10.00 – 12.00
Перерва на обід:                                                           12.00 – 13.00
Робота студентської конференції:                               13.00 – 17.00
Підбиття підсумків конференції:                                  17.00 – 17.30

Тематика конференції

1. Науково-методичні засади юридичної лінгвістики.

2. Мовна політика і мовна ситуація в Україні.

3. Мовні права особи.

4. Мовленнєві правопорушення.

5. Лінгвістичні експертизи.

6. Мовне оформлення текстів юридичних документів і нормативно-правових актів.

7. Юридичне термінознавство.

8. Комунікативно-прагматичні засади функціонування української мови в юриспруденції.

9. Культура професійного мовлення правника.

Робоча мова конференції: українська.

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі.
            Учасники заходу отримають сертифікат та програму конференції.

У рамках конференції передбачене засідання круглого столу за участі провідних фахівців у галузі правничої лінгвістики.
    До участі в конференції запрошуємо студентів філологічних та юридичних спеціальностей, а також усіх зацікавлених заявленою тематикою.
Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у Збірнику матеріалів конференції. Видання матеріалів планується після проведення конференції. Публікація безкоштовна.

Вартість участі у конференції: оргвнесок – 200 грн (для наукових і науково-педагогічних працівників) та 50 грн (для студентів і курсантів) – передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції (зокрема кава-брейк, обід). Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р № 31557241148659 ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Примітка. Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у конференції
просимо до 1 лютого 2018 р. подати на електронну адресу
оргкомітету конференції

1. Реєстраційну форму учасника конференції (назва файлу «Прізвище автора_заявка»).
2. Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений у двох форматах – doc. та rtf., назва файлу «Прізвище автора_стаття»).
3. Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора_рецензія», «Прізвище автора_рекомендація»).

*Тема листа «Конференція_Правнича_лінгвістика»

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатори:
Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.
Телефон: (067) 388 10 96

Титко Анна Василівна, начальник відділу організації науково-дослідної роботи Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.
Телефон: (097) 067 78 76

Оргкомітет конференції