Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Анонси, оголошення Конкурс літературної творчості для школярів «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»

Конкурс літературної творчості для школярів «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»

Шановні вчителі, керівники гуртків і творчих студій!

Дорогі учні 5-11 класів!

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКАУ МЕЖАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «З КИЄВОМ І ДЛЯ КИЄВА» оголошує конкурс літературної творчості для школярів «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ», який відбудеться 24 березня 2018 року.
    До участі у конкурсі запрошуються учні 5-11 класів, які є авторами оригінальних творів (віршів, оповідань, новел, казок, нарисів, п’єс та ін.).
Мови конкурсу – українська, російська.

УМОВИ УЧАСТІ

Учні до 15 березня 2018 року надсилають власні художні твори.Жанровий і тематичний діапазони творів не обмежуються.
    Авторські тексти потрібно надсилати в електронному варіанті в режимі .doc версії Word 1997–2007 рр. на електронну адресу контактної особи. Назви файлів (латиницею) мають відповідати прізвищу автора (petrenko.doc.). Основний текст рукопису необхідно друкувати через інтервал 1,5 без перенесень, 14 кеглем, шрифт – Times New Roman.
    Контактна особа: доцент кафедри української літератури і компаративістики Хамедова Ольга Анатоліївна - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    тел. 095 091 35 23

У межах конкурсу працюватимуть дві секції – молодша (для учнів 5-7 класів) і старша (для учнів 9-11 класів).
Конкурс проходитиме у два етапи.
1. Відбірковий етап – рецензування творів учасників компетентним журі, до складу якого входитимуть викладачі кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка. Дата подання матеріалів – листопад 2017 р. –15 березня 2018 р.
2.Фінальний етап – презентація автором власних творів (учасники зачитують на сцені свої твори або фрагменти) у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Дата проведення творчого вечора: 24 березня 2018 р.

Для участі у конкурсі необхідно до 1 березня 2018 р. подати примірники власних творів школяра й заявку в електронному вигляді.
Матеріали надсилати на електронну адресу контактній особі:

Зразок заявки:

1 copy copy

Участь учня і його вчителя у конкурсі буде засвідчено сертифікатом і грамотою.
    Зичимо творчих успіхів і чекаємо на «Березневих містеріях» обраних і посвячених у таїну Слова!
    З повагою, колектив викладачів кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.