Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Сьогодні

Грудень 2017

Середа, 20 Грудень 2017

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ НАУК КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТИ У РОЗБУДОВІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ КИТАЮ»

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ НАУК КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТИ У РОЗБУДОВІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ КИТАЮ»

інформація про ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ НАУК КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТИ У РОЗБУДОВІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ КИТАЮ»
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР)НОВІ ДОСЯГНЕННЯ КИТАЮ В РОЗВИТКУ ТА ПРОЦВІТАННІ ТРАДИЦІЙНИХ КУЛЬТУР

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) "НОВІ ДОСЯГНЕННЯ КИТАЮ В РОЗВИТКУ ТА ПРОЦВІТАННІ ТРАДИЦІЙНИХ КУЛЬТУР"

інформація про ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) "НОВІ ДОСЯГНЕННЯ КИТАЮ В РОЗВИТКУ ТА ПРОЦВІТАННІ ТРАДИЦІЙНИХ КУЛЬТУР"
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В КИТАЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ПРОТИРІЧЧЯ ТАШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ»

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В КИТАЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ПРОТИРІЧЧЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ»

інформація про ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В КИТАЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ПРОТИРІЧЧЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ»

Субота, 16 Грудень 2017

Х Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

Х Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

інформація про Х Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

П'ятниця, 15 Грудень 2017

гостьова лекція президента асоціації Нікарагуанців

Гостьова лекція президента асоціації Нікарагуанців

На кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства 15 грудня 2017року о 16:50 відбудеться гостьова лекція президента асоціації Нікарагуанців, які проживають в Україні Хуліо Цезаря Мендієта на тему «Про специфіку іспанської мови в Нікарагуа».

Четвер, 14 Грудень 2017

науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА"

інформація щодо науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА МОВОЗНАВСТВА"

Вівторок, 12 Грудень 2017

науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

інформація щодо всеукраїнської науково-практичної конференції «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»
English Movie Club KUBG The Great Gatsby

English Movie Club KUBG "The Great Gatsby"

Інформація про English Movie Club KUBG "The Great Gatsby"

П'ятниця, 08 Грудень 2017

Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні Грінченківські читання) Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка

Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні Грінченківські читання) "Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка"

інформація про Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні Грінченківські читання) "Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка"

Четвер, 07 Грудень 2017

ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка, інститути, факультети, Університетський коледж, Мала Шахова Академія, Оболонський район

ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

07 грудня 2017 р. відбудеться ІV Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Анонси, оголошення Сьогодні