Ви тут: Головна Про Інститут Події ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Відкрита лекція «Філософія буддизму для «чайників»: просто про складне»

У лекції кандидата філологічних наук старшого викладача кафедри східних мов та перекладу йшлося про засадничі аспекти китайського буддизму, буддизму Японії  та Центральної Азії - Будду, буддійське вчення (дхарму), буддійську спільноту (сангху).

Було розкрито та проілюстровано історію китайського буддизму та розвиток буддійського вчення в сучасному Китаї, розкриті та проілюстровані ключові концепції китайського буддизму, процитоване авторське дослідження про життя засновника буддизму Шакьямуні Гаутаму та авторський переклад Канону серця.