Ви тут: Головна Про Інститут Події ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Гостьова лекція представника Посольства Аргентини в Україні Лідії Ноемі Перес де Алонсо

23 травня 2018 року в Інституті філології відбулася гостьова лекція професора Лідії Перес де Алонсо, представника Департаменту з питань культури Посольства Аргентини в Україні, фахівця з сучасної аргентинської літератури. Сеньйора Лідія провела семінар для студентів іспанського відділення з багатоаспектних питань мультикультуризму Аргентини сьогодення, тенденцій розвитку аргентинської літератури, а також ознайомилася з проектами художнього перекладу з іспанської мови студентів. Чекаємо на наступну зустріч із шановною гостею наступної весни під час Міжнародної конференції "Літературний процес".