Ви тут: Головна Про Інститут Події Відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція

Відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція

17 вересня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція. Представлені осередки були створені за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. В урочистостях взяли участь ректор Університету Віктор Огнев`юк, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь, віце-президент Китайської академії соціальних наук Лі Пейлін. Студенти і викладачі сходознавчих спеціалізацій Інституту філології працюватимуть на надсучасній техніці в затишних аудиторіях.

Vidkruttya centruVidkruttya centru2Vidkruttya centru3Vidkruttya centru4Vidkruttya centru5