Ви тут: Головна Про Інститут Події Представлення нової книги Ольги Башкірової «Ясь, або Пригоди маленького мрійника»

25 травня 2019 року на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» представлено нову книгу Ольги Башкірової, доцента кафедри української літератури і компаративістики Київського університету імені Бориса Грінченка, «Ясь, або Пригоди маленького мрійника». Повість для підлітків побачила світ у видавництві «Дж. Дж.» і стала п’ятою книгою серії «Бібліотека в рюкзаку», адресованої юним любителям детективного жанру, фентезі та літературних квестів. Історія хлопчика Яся, в якій поєдналися казка і дійсність, є водночас захопливою мандрівкою одним з найкрасивіших міст України – Чернівцями. Ольга Башкірова веде з юним читачем щиру розмову про непрості речі, з якими зустрічається в житті кожен підліток, про дорослих, які були колись дітьми, і про улюблені книжки, що допомагають нам знайти себе. Особливу атмосферу казки і затишку створює не тільки жвава оповідь, а й чудові ілюстрації Вікторії Дунаєвої.

Ольга Башкірова і директор видавництва ДжДж Вікторія Каденко на Книжковому Арсеналі