Ви тут: Головна Про Інститут Події Церемонія нагородження переможців XIX Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»

6 червня 2019 року відбулася церемонія нагородження переможців XIX Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»

У номінації «Спецвідзнака «Як тебе не любити...» другу премію отримав старший викладач кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Андрій Михайлович Козачук за твір малої прози про Київ «Сніг і День народження», поданий під псевдонімом А. Комарівський.

Колектив Інституту філології вітає номінанта і бажає нових творчих успіхів!

Андрій Козачук