Ви тут: Головна Про Інститут Події Грінченківці - учасники Х Конгресу іспаністів України

Грінченківці - учасники Х Конгресу іспаністів України

20-21 вересня 2019 року в Києві в Інституті філології університету імені Тараса Шевченка пройшов ювілейний Х Конгрес Іспаністів України. Це була знакова подія для української іспаністики не тільки завдяки великій кількості учасників, з-посеред яких були високоповажні гості з Іспанії, Угорщини, Польщи та інших країн. Вельмишановна пані посол королівства Іспанія в Україні Сільвія Кортес Мартін вручила нашій Асоціації Орден Ізабелли Католицької, наданий Королем Іспанії його Величністю Філіпом VI за внесок у розповсюдження іспанської мови і культури! Викладачі Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Світлана Петрівна Корнієнко та Юлія Георгіївна Підіпригора долучилися до цієї знаменної події!