Ви тут: Головна Про Інститут Події Зустріч студентів-іспаністів з перекладачем Сергієм Юхимовичем Борщевським

Зустріч студентів-іспаністів з перекладачем Сергієм Юхимовичем Борщевським

30 вересня 2019 р. до студентів-іспаністів Інституту філології завітав класик вітчизняного перекладацтва, поет, дипломат, людина з активною громадянською позицією – Сергій Юхимович Борщевський. Зустріч була організована кафедрою романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства за сприяння завідувача кафедри світової літератури професора Ковбасенка Ю.І.

Розмова точилася жваво й невимушено. Говорили про  переклади з іспанської мови П. Неруди, Г. Гарсії Маркеса, Ф. Майора Сарагоси, Х. Л. Борхеса, про секрети перекладацького мистецтва, що в Міжнародний день перекладача було дуже доречним.

Не оминули увагою й переклад Сергієм Юхимовичем іспанською мовою творів Бориса Грінченка,  зокрема грінченківцям був представлений переклад його поеми "Матильда Аграманте".