Ви тут: Головна Про Інститут Події Подяка грінченківцям від Посольства Республіки Куба

Подяка грінченківцям від Посольства Республіки Куба

23 вересня 2019 року в Києві за підтримки Посольства Республіки Куба в Україні відбувся бізнес-раунд "Україна-Куба". Під час перемовин кубинських та українських бізнесменів з питань фармацевтики, будівництва, IT-технологій, науки викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства (Шляхтенко О. Ю., Бахтіна А. О., Левченко О. Ф.) та студенти-романісти Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка (Масло Т., Попадюк І., Чопенко В., Зачепина А., Кардаш Т., Коломицева М., Кулішова С.) забезпечили учасникам бізнес-раунду українсько-іспанський та іспансько-український переклад.

Посол Республіки Куба Натача Діас Агілера особисто привітала перекладачів-грінченківців на заході та висловила подяку за участь у реалізації кубинсько-українського проекту.