Ви тут: Головна Про Інститут Події Візит міжнародного координатора з питань навчання французької мови як іноземної Університету Savoie Mont-Blanc в місті Шамбері пана Мегді Шергі

7 листопада 2019 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітав  міжнародний координатор з питань навчання французької мови як іноземної Університету Savoie Mont-Blanc в місті Шамбері пан Мегді Шергі. Шановний гість мав розмову з директором Інституту філології, доктором філологічних наук, професором Руснак Іриною Євгеніївною та заступником директора з  наукової роботи, кандидатом філологічних наук, доцентом Доценко Оленою Леонідівною, за присутності кандидата педагогічних наук, доцента кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавстваАнаньєвої Людмили Валентинівни та  кандидата філологічних наук, старшого викладача Девос Анастасії Олександрівни. Під час зустрічі обговорювалися питання співробітництва Університету Savoie Mont-Blanc в місті Шамбері та Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Шановний гість мав нагоду поспілкуватися й зі студентами Інституту філології та Факультету права та міжнародних відносин. Молоді грінченківці продемонстрували  жвавий інтерес до перспективи удосконалювати навички володіння французькою мовою в освітніх закладах Франції, зокрема Університету Savoie Mont-Blanc в місті Шамбері.