Ви тут: Головна Про Інститут Події Звіт директора Інституту філології за 2019 рік

Звіт директора Інституту філології за 2019 рік

20 січня 2020 року відбувся звіт директора Інституту філології доктора філологічних наук, професора Руснак Ірини Євгеніївни про діяльність Інституту за 2019 рік.
          В обговоренні звіту взяв участь ректор Університету доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Огнев’юк Віктор Олександрович. Висловилися щодо почутого звіту і перспектив на 2020 рік Семеніст Іван Васильович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри східних мов та перекладу; Овсієнко Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української мови; Цапро Галина Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та перекладу; Бахтіна Анна Олегівна, викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства; Хоровець Вікторія Олександрівна, голова студентського самоврядування Інституту філології.

Результати таємного голосування: з 172 розданих бюлетенів 168 були наявні в скриньці. Задовільно оцінили діяльність Інституту філології в 2019 році 157 осіб, залишилися незадоволеними нею 11.