Ви тут: Головна Про Інститут Події Методичний семінар «Вимоги до укладання робочих програм навчальних дисциплін»

Методичний семінар «Вимоги до укладання робочих програм навчальних дисциплін»

03 лютого 2020 рокувІнституті філології відбувся методичний семінар «Вимоги до укладання робочих програм навчальних дисциплін» у рамках заходів з розвитку персоналу структурного підрозділу.

Відвідали захід не лише молоді, а й досвідчені викладачіІнституту філології, які допитливо вивчали структуру навчального плану, з’ясовували особливості його відповідності з робочими програмами навчальних дисциплін.

Заяць Людмила Іванівна, заступник директораІнституту філологіїз навчальної роботи, яка організувала та провела семінар, ознайомила присутніх зі специфічними аспектами укладання програм.

Захід був продуктивний і корисний.