Ви тут: Головна Про Інститут Події Майстер-клас «Дотримання мовних норм у мовленнєвій діяльності фахівця»

Майстер-клас «Дотримання мовних норм у мовленнєвій діяльності фахівця»

4 лютого 2020 року в  Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка у Центрі культури української мови в межах заходів з розвитку персоналу структурного підрозділу викладачі кафедри української мови Дроботенко Валентина Юріївна та Горохова Тетяна Олександрівна провели майстер-клас «Дотримання мовних норм у мовленнєвій діяльності фахівця».

На заході були актуалізовані питання творення і вживання фемінітивів, написання іноземних імен та прізвищ українською, уникнення лексичних помилок, написання слів за новою редакцією правопису тощо.

Слухачі майстер-класу проявили зацікавленість, жваве обговорення, робоче натхнення.