Ви тут: Головна Про Інститут Події Тренінг на тему «Застосування інтерактивних технологій в навчанні філологів»

Тренінг на тему «Застосування інтерактивних технологій в навчанні філологів»

05 лютого 2020 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка в межах заходів із розвитку персоналу структурного підрозділу викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Білик Катерина Миколаївна та Пашкевич Каріна Валеріївна провели тренінг на тему «Застосування інтерактивних технологій в навчанні філологів».

Учасники пройшли тестування в онлайн сервісі Kahoot, ознайомилися з різноманітними стилями оформлення опитування, обговорювали навчальні ігри, створили ментальні карти на сайті busuu, пройшли квест через сканування qr-кодів, провели жваве опитування у дискусійній грі «Світове кафе».

Участь в іграх, командна робота сприяли спілкуванню та співпраці у колективі, підвищила рівень обізнаності викладачів щодо особливостей використання інтерактивних технологій в навчанні.