Ви тут: Головна Про Інститут Події Майстер-клас «Візуалізація лекційного матеріалу: як зробити видовищну презентацію»

06 лютого 2020 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка у межах заходів з розвитку персоналу структурного підрозділу відбувся майстер-клас «Візуалізація лекційного матеріалу: як зробити видовищну презентацію».

Модератор заходу, Козачук Андрій Михайлович, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології, розповів учасникам про особливості технічного представлення презентації, специфіку поєднання текстових, графічних елементів на слайді, створення блок-схем, різної інфографіки, застосування анімації.

Учасники майстер-класу мали змогу не лише насолодитися творчою атмосферою заходу, але й брали активну участь в обговоренні проблемних питань, ділилися власним досвідом, розробляли спільні рішення у виборі способів візуалізації матеріалу.