Ви тут: Головна Про Інститут Події Тренінг «Казка та її терапевтичні можливості»

Тренінг «Казка та її терапевтичні можливості»

07 лютого 2020 року в Інституті філології у рамках заходів з розвитку персоналу структурного підрозділу відбувся тренінг «Казка та її терапевтичні можливості».

Захід присвячено особливостям застосування казки як засобу освітньої діяльності особистості, що має терапевтичні властивості.Завдяки казці освітній простір дитини, дорослої людини перетворюється у фантастичний світ, де відбувається активізація внутрішніх ресурсів особистості, моделюється, гармонізується майбутнє, вдосконалюється взаємодія з навколишнім світом.

Саврасова-В’юн Тетяна Олександрівна, заступник директора Інституту філології з соціально-гуманітарної роботи, яка організувала та провела тренінг, ознайомила присутніх з особливостями написання казки власного життя.