Ви тут: Головна Про Інститут Події ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Науково-практична онлайн-конференція студентів та магістрантів Інституту філології «Перші кроки в науці: від навчання до дослідження». Засідання секцій кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

Під час Фестивалю науки на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства відбувся марафон наукових секцій. Обговорювали сучасні розвідки з французької, іспанської, італійської філології.

У жвавій дискусії студентів та фахівців-науковців кафедри було проаналізовано специфіку творення інновацій французької мови у галузі кіберспорту, неофразеологію сучасної франкофонної художньої літератури, ідеодискурс Президента Макрона тощо.

На засідання секції «Сучасні розвідки з іспанської філології» завітали не лише студенти-іспаністи, а й цьогорічні переможники конкурсу наукових робіт Малої академії наук – школярі м. Києва, та представили свої початкові, але глибокі напрацювання з порівняльної неграфічної пунктуації та іспанськомовної літератури періоду «латиноамериканського буму».

Викладачі та студенти італійської секції обговорювали сучасні діалекти Італії, дискурс політичних перемовин, технології навчання італійської мови. Студенти презентували як традиційні, так і прикладні проєктні розвідки, які відповідають викликам цифрового комунікативного простору та мають практичне впровадження вже зараз. Студентами проаналізовано діяльність інформаційно-мовного порталу для «віртуальних» подорожей Італією.